.

.

Loreal Majirel Боја на Косата #7,4 Ionene G Incell 1.7 Унца Европскиот Пакет За #7.4/7CG

Loreal Majirel Боја на Косата 7,4 Ionene G Incell 1.7 Унца Европскиот Пакет За 7.4/7CG

DEN 379.68

Износ
Во продавницата.

Салон за Професионална нега на коса производ. 100% Вистински.Постојана haircolor.Богати, природни бои резултати.Долготрајна боја со супериорен отпор да бледнее.Јадрото на површина климатизација.Ionene G враќа, ја штити и континуирано услови.Incell Комплекс зајакнува и ги засилува од внатре кон надвор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите