.

.

Индустријата Долина Ботанички Боја на Косата (Костен браун)

Индустријата Долина Ботанички Боја на Косата (Костен браун)

DEN 598.80

Износ
Во продавницата.

100% Природни и Органски Боја на Косата.Тестирани и се Препорачува од страна на Дерматолог.Погоден за хипо-алергиски & чувствителна кожа луѓе.Користи 100% чист, премија сертифицирани органски билки USDA сертифицирани органски, ЕКО сертифицирани, Индија сертифицирани органски, билни влакна боја боја.Помага да се отстранат коса проблеми како првут, косата да падне сувост, предвремено посивена.Подобрување на скалпот здравје, смируваат и мирна главата оставајќи освежен и прочистена.Меки, Нежни & Трајни климатизација ефект.Дава повеќе волумен на косата.Заверена од Халал (Халал Индија), сертифициран како Био-Природни, ECOCERT & USDA. 100% Ботанички 100% Органски Костен Кафеава Боја на Косата е составена од 8 сертифицирани органски билки.Уверение Билки како Амла, Индиго, хена, Chemomile, Тилчец семе, Rubia Cardifolia, Неутрални Хена & Brahmi Остава дава Боја на стил на вашата коса со органски билки.Овие билки, исто така, помага да се отстранува коса проблеми како првут, косата да падне сувост, предвремено посивена, помага во заклучување Боја на косата.Редовна употреба на 100% Сертифициран Органски Костен Боја на коса помага во повторно раст & волуменот на косата, помага во донесување на косата сјајна, жив и здрав & ја храни вашата косата и, исто така, се покријат сива боја косата во Костен Браун .Тоа содржи помалку индиго & помалку хена, но повеќе камилица, можете да ги стил на косата со комбинација на органски билки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите