.

.

ilauke 36Pcs Bobbins и Конец за Шиење со Случајот за Пејач Брат Janome Babylock Kenmore Машина

ilauke 36Pcs Bobbins и Конец за Шиење со Случајот за Пејач Брат Janome Babylock Kenmore Машина

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Bobbin конец за шиење set - Bobbins случај со 36 Компјутери машина за шиење bobbins и 36 избрани бои полиестер конец за шиење, околу 54yard тема секоја боја, вкупно 1968yd, доволно за вашата дневна шиење.Бесплатен прибор за шиење - Доаѓа со 60inch мека мерењето на лента, шиење цвест мевосек (Случаен Боја) и 30 парчиња стакло топката главата игли, лесен за употреба и да уживате во вашето шиење.Широка примена на Големината На, класа 15 Стандард Bobbin, погодни за повеќето машина за шиење како Брат, Babylock, Janome, Kenmore, Пејач и сл.Но не се погодни за Пејач Futura Везови машини (CE-100, CE-150, CE-200, CE-250 и CE-350).Лесен за складирање - Проѕирен и издржливи bobbin случај, лесно да ги видите bobbin што треба, одлична за организирање bobbins.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме падна слободно да контактирате и со нашите купувачот тим за поддршка за итна помош.Спецификација : .Bobbin големина : Надворешниот дијаметар(прибл. 0.79").Внатрешен дијаметар(0.62 cm), Висина(1.15 cm).Лента : 150cm (60inch), Игли : 3.8 cm.Цвест чудо : 14cm, 5.5 инчи.Материјал : пластични bobbin, полиестер тема.Пакетот Вклучува : . 36* Pre-рана тема bobbins,. 30* игли,1* лента,1* Bobbin кутија,. 1* Цвест мевосек (Случаен Боја).ВНИМАНИЕ : .Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Боите може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.Ако имате проблеми шиење со конец, можете да се применуваат некои восок за вашата тема, која ќе им помогне на тема да биде помазна и со помалку сложена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите