.

.

Almencla 40pcs Пластични Bobbins #4125615-45 за Husqvarna Викинг Бела Машина за Шиење

Almencla 40pcs Пластични Bobbins 4125615-45 за Husqvarna Викинг Бела Машина за Шиење

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : Пластика; Боја : Зелена.Дел Број : #4125615-45. Дијаметар : Прибл. 20mm / 0.79 инч.Погоден за Викинг Бела Home Машина за Шиење.Корисни машина за шиење дел, лесно да го инсталирате и да го замени.Опис : - Материјал : Пластика; Боја : Зелена - Дијаметар : Прибл. 20mm / 0.79 инч - Дел Број : #4125615-45 - Корисни машина за шиење дел, лесно да го инсталирате и да го замени. - Погоден за Викинг Бела Дом за Шиење Machine Specification : - Пластични Машина за Шиење Bobbins 4125615-45 погоден за Викинг Бело - Група 7 Дизајнер Серија - Дизајнер SE, Дизајнер јас USB, Дизајнер Дијамант, Дизајнер Топаз 30, Дизајнер Топаз 20, Дизајнер SE Limited Edition, Дизајнер јас, Designer II, Ватенка Дизајнер, Ватенка Designer II & 875 Q, 870, 855,140 C, 250 C, 850, 835 & 830. - Група 6 , Interlude, Роза - 955 E, 950 E, Плус, 770, 775, 750 Ватенка, 755 Ватенка, 730, 735, 715, Се Зголеми 600, 605, Ирис, Скандинавија 400, 300, 200, Interlude 445, 435, Лили 555, 550, 545, 540, 535, 530, 500, Freesia 445, 435, 425, 415, 400, 350, Лиза, Angelica, Viva, Викторија, 500, Facette 500/400 - Група 5 Daisy - Скандинавија 100, Daisy 335, 330, 325, 320, 315, 310, Оскар, Софија, Emma, Лена, , Јулија, Ана, Сара, 250, 230, 225, 215, 210, 205, Фармерки, Hugin - Компатибилен со Бела Машина за Шиење Модели : 5823, 5839, 7700, 9800 Package Вклучува : 40 Парчиња Машина за Шиење Bobbins Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите