.

.

CKPSMS Бренд - # П.Н.Е.-DBZ(3)-NBL Мали L Големина Pigtail Везови Bobbin Случаи Компатибилен со/Замена за Barudan Бренд Melco Бренд SWF Бренд Tajima Бренд (4PCS)

CKPSMS Бренд - П.Н.Е.-DBZ(3)-NBL Мали L Големина Pigtail Везови Bobbin Случаи Компатибилен со/Замена за Barudan

DEN 335.52

Износ
Во продавницата.

4 PCS Нема Назад Lash Bobbin Случаи со PIGTAIL Тема Водичи .Вез Индустриска Машина За Шиење Bobbin Случаи .Овие се "L" големина bobbin случаи.,СО Назад Latch Пролет.Прилагодени bobbins се 7/8" Дијаметар.Овие се мали bobbin случаи, НЕ "М" Стил на Голем bobbin случаи.Компатибилен со/Замена за TAJIMA бренд Везови машина модели : ТМ,TMB,TMBE,TMBW,TME,TME-D,TME-DC,TME-H,TME-РК,TMEF,TMEF-H, TMEG,TMEG-G910,TMEG-M1212,TMEG-X,-TMEGXC,TMF,TMFD-C,TMFX-C,TMFX-C902,TMLE, TMEX-C901. Компатибилен со/Замена за СРЕЌЕН бренд Везови машина модели : HCM,HM4,HMF,ХМС,, Ј-4,7,8,,К-4,7,8. Компатибилен со/Замена за ПЕЈАЧ бренд Везови машина модели : 20 U,20 UX-142,143,20 U11,13,23,31,33,34,35,42,43,20 UX-142,143,220 U2,U3,306 M,320. Компатибилен со/Замена за ТИПИЧЕН бренд Везови машина модели : GYD20-6.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите