.

.

NHL Монтреал Canadiens П. К. Subban Subban Н #76 Година Зимски Класичен Bobble

NHL Монтреал Canadiens П. К. Subban Subban Н 76 Година Зимски Класичен Bobble

DEN 3119.76

Износ
Во продавницата.

100% offically лиценцирани 100% официјално лиценцирани производ од Засекогаш колекционерски предмети.ЛИЦЕНЦИРАНА во сите Поголеми спортски лиги.Достапни во сите Поголеми лиги/тимови.Совршен објект за било вистински фан.Официјално лиценцирани производ произведени од страна Засекогаш колекционерски предмети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите