.

.

Филип Dorsett New England Patriots Супер Боул LIII Шампионите Bobblehead МАК

Филип Dorsett New England Patriots Супер Боул LIII Шампионите Bobblehead МАК

DEN 1199.76

Износ
Во продавницата.

Филип Dorsett.New England Patriots.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Филип Dorsett New England Patriots Супер Боул LIII Шампионите Bobblehead МАК.Ограничено Издание Bobblehead сосема нов во оригиналната кутија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите