.

.

Бетмен Минесота Близнаци DC x MLB специјално Издание Bobblehead MLB

Бетмен Минесота Близнаци DC x MLB специјално Издание Bobblehead MLB

DEN 1679.76

Износ
Во продавницата.

Бетмен.Минесота Близнаци.Ограничено Издание. 8 инчи висок.Сосема Нов во Оригиналната Кутија.Бетмен Минесота Близнаци DC x MLB специјално Издание Bobblehead MLB.Многу ограничени колекционерски сосема нов во оригиналната кутија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите