.

.

Изразување Tees Записи Мафија Фудбалски Фан на Младата Едно Парче Bodysuit и Деца T-Shirt

Изразување Tees Записи Мафија Фудбалски Фан на Младата Едно Парче Bodysuit и Деца T-Shirt

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење.Голема облека на голема цена.Печатени и дизајниран во U. S. A. користење на врвен квалитет на облека за удобност и стил.Ние ги користиме држава на уметноста опрема за да се обезбеди живописни бои и трајност на трајни на секое парче на облека облека ние продаваме.Нашата Доенечка Bodywear е 100% Чешлани Ringspun Памук 1 × 1 Бебе Rib Круг Рамо Кратко Sleeve Bodysuit.Се препорачува за Нега на Инструкции - МИЕЊЕ ОДДЕЛНО - Машина за миење ладно, внатре и надвор, со слични бои.Само не-хлор кајгана.Собори сува медиум.Не железо.Не сува чиста.Го прави совршен подарок за Божиќ, Родендени или било кој Празник или посебен настан.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите