.

.

Бакни Ме - Срце Чоколадо Симпатична Игра На Зборови Bodysuit

Бакни Ме - Срце Чоколадо Симпатична Игра На Зборови Bodysuit

DEN 310.80

Износ
Во продавницата.

*ОБЛЕКА НЕГА* : Целосно Машина мие - Миење на внатрешноста во ладна вода, собори сува на ниска топлина.Ако сте меѓу големини, или ако сте во потрага за отворени се вклопуваат, ве молиме да ги нарачате на следниот големина нагоре.Дали сте купување на син, ќерка, внука, внук, или внук можете да бидете сигурни да се стави насмевка на нивното лице.Во потрага по други графички кошули или различни облека?Ние го носат облека за целото семејство!Кликнете нашиот бренд име погоре, или пребарување "Haase Unlimited" да се најде нашиот целокупен производ линија на, вклучувајќи ја и нашата најдобра продажба на предмети!Овој објект не е поврзано со било која постоечка интелектуална сопственост или трговска марка, освен ако наведени во Опис на Производот.Има 1 × 1 бебе rib и етапни рамената за да се направи полесно за бројни пати на ден родители мора да се промени бебе облека.Нашиот дизајни се испечатени на меки, удобни, 100% чешлани ringspun памук bodysuit.Достапен во големини Новороденче-24 Месеци.Дали сте купување на син, ќерка, внука, внук, или внук можете да бидете сигурни да се стави насмевка на нивното лице.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите