.

.

Мика Прав Поставите Епоксидна Смола Пигмент за DIY Сапун Одлуки Бања Бомба Colorant се Наслика Ноктите Уметност Сенки Шминка Боја (12 Бои, 0.18 МЛ)

Мика Прав Поставите Епоксидна Смола Пигмент за DIY Сапун Одлуки Бања Бомба Colorant се Наслика Ноктите Уметност

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Мика прав : козметичката лигите боја, пигмент во прав се природни micas кои се нежни ,вегетаријанци, не-токсични и не-алергиски.Совршено погодна за шминка цели како што се руменило, сенката за очи,Кармин, balm и помине уметност изработка на проекти.МУЛТИ-ЦЕЛ:Colorant може да се користи за DIY смола, рачно изработени сапун,Топи & Прелива, Бања Бомби, Лосиони, Гелови за Туширање,свеќи,шминка материјали итн. 12 боја бисер пигменти:12 различни бои може да ви помогне да направите вашиот сопствен прекрасен ремек-дело.DIY Настава : За секој клиент на YASY мика прав, ние ќе го испрати е-маил кој затворен основните DIY процесот на сапун, бања бомби, различни козметика.Економски поставите:2 Обновливи стапови дојде со мика пигменти во прав set-0.1 мл секоја торба,24 кеси во кутија.Заштеда на време и пари.Кармин DIY.Сенката за очи DIY.Лак DIY.Руменило DIY.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите