.

.

Testors Глеѓ Боја Отвори Акции .25oz-Виолетова Рамен

Testors Глеѓ Боја Отвори Акции .25oz-Виолетова Рамен

DEN 1682.40

Износ
Во продавницата.

Овие сите намена глеѓ бои може да се користи на многу видови на површини.Фино земјата пигменти даде врвен проток и покриеност.Лесно да се примени и лек во 48 часа.Овој пакет содржи еден 1/4 fl.оз. (7.4 m L) шише на емајлот боја.Направен во САД.TESTORS-Глеѓ Боја.Овие сите намена глеѓ бои може да се користи на многу видови на површини.Фино земјата пигменти даде врвен проток и покриеност.Тие се доведе слободни; брзо сушење; лесно да се применува; и се излечи во 48 часа.Овој пакет содржи еден 1/4 fl.оз. (7.4 m L) шише на емајлот боја.Достапни во широк спектар на бои (секој се продава одделно).ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ-ЗАПАЛИВИ-се држи подалеку од топлина; пламен; и деца.Се согласува да ASTM D-4236. Произведено во САД.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите