.

.

Вцепенен Магистер 5 Pack 5% Lidocaine Тематски Numbing Крем, Максимална Сила долготрајна Болка, Брзо Дејствување Тематски Анестезија Крем со Алое Вера, Витамин E, Lecithin со Дете О

Вцепенен Магистер 5 Pack 5% Lidocaine Тематски Numbing Крем, Максимална Сила долготрајна Болка, Брзо Дејствување

DEN 280.80

Износ
Во продавницата.

МАКС СИЛА 5% LIDOCAINE БОЛКА – Ефективна преку ШАЛТЕР тематски numbing крем за лекување и постапка.ДОЛГОТРАЈНИ & БРЗО ДЕЈСТВУВАЊЕ - 20 минути за numbing ефект, кој трае 1-2 часа со liposomal технологија.НЕ-МРСНА & NON-МРСНА Вода-базирани анестезија за лесна апликација и да нема хаос отстранување.SAFE & ОДЛИЧНА ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА - Докторот Препорачува.Paraben-free, суровост-бесплатно, болка-слободни.ФОРМУЛИРАН И ШИШИЊА ВО САД - c GMP Уверение со Дете-Отпорни Капа, Подесувате-Очигледно Печат и Стабилна 2-Годишно рок на траење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите