.

.

Проф. д-р Вцепенен 5% Lidocaine Тематски Анестезија Numbing Крем за Болка, Максимална Сила со Витамин Е за Реално Време ги Ублажува на Локалните Непријатност, Чешање, Болка, Б

Проф. д-р Вцепенен 5% Lidocaine Тематски Анестезија Numbing Крем за Болка, Максимална Сила со Витамин Е за

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

✅ ????????????????????????????????????, ???????????????? ???????????????? ???????????????????????? : Специјално формулиран за максимална сила, нашата 100% противалергиски, брзо се апсорбира numbing крем започнува да работи во малку, како и 15 минути и трае било каде помеѓу два и четири часа. ✅ ???????????????????????????????????????????????? ???????????????????????????????????????????? : Проф. д-р Вцепенен 5% Lidocaine Крем со Витамин Е предизвикува привремено вкочанетост или губење на чувството на кожата и околните ткива. ✅ ???????? ???????????????? ???????????????? : За разлика од миро и на база на масло алтернативи, нашите брзо се апсорбира numbing формулација е 100% крем-основа за мазна, свиленкаста, кадифена се чувствуваат.Ти никогаш не ќе мора да се грижите за создавање на мазна кожа некогаш повторно. ✅ ???????????????????????????????????????????? ???????? ???????????????????????????????????????????????????? : За повеќе од една деценија, нашите брзо дејство, долго-траен numbing крем е изборот на здравствените работници и aestheticians од целиот USA & Canada. ✅ ???????????????? ???????? ???????????????????????? : Обезбедени со Дете-Отпорни Капа, ние го цениме вашата безбедност.Нашите брзо се апсорбира, противалергиски numbing крем е 100% безбедни за вашата кожа и никогаш не се тестираат врз Животни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите