.

.

Dexter-Russell 6-Инчен Тесен Boning Нож, Сина Рачка

Dexter-Russell 6-Инчен Тесен Boning Нож, Сина Рачка

DEN 603.60

Износ
Во продавницата.

Предмет : 01563 C.Модел : S136 NCPCP.Сигурен зафат текстура полипропилен рачки се лесни за чистење и slipresistant.Комерцијален Dexteel™ stainresistant ножот.Рака усовршуваа до крајната раб.Тесен boning нож со сини полипропилен се справи.Изградена за да биде и тешка и за санитарни.На текстура, се лизга-отпорни, лесна-за-чистење полипропилен се справи со withstands двете високи и ниски температури.Отпорна на ножот-да-се справи со печат обезбедува најголема во santiary квалификација.Дамка-бесплатно, високо-јаглероден челик сечилото, со поединечно земјата и усовршуваа работ, супериорна во комерцијална употреба.Произведено во САД.NSF уверение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите