.

.

Dexter-Russell 5-инчен Беспомошна Криви Boning Нож

Dexter-Russell 5-инчен Беспомошна Криви Boning Нож

DEN 611.52

Износ
Во продавницата.

Boning нож е издржлив се справи со уникатна текстура и се изговара прст гарда.Сечилото е направен од висок јаглероден челик што го спречува боење.Супер остри надвор од кутијата, долготрајни.Ергономски дизајниран, лесно повторно да се заостриле.Мерки 5-инчен нож должина со сина боја се справи.Dexter Russell Беспомошна 5" Криви Boning Нож w/ Црна Handle For оние моменти кога ви треба беспомошна нож, оваа Црна Справи со Dexter Russell нож е само она што вие ќе сакате.На Dexsteel™ Прибор за јадење Челик сечилото е супер остри надвор од кутијата, долготрајни и лесно да се resharpen.Модел : Item #27093 Производ #PDM131 S-5 Рачка : Сина Нож Должина : 5 Инчи Направени во САД Трајни Справи со Уникатна Текстура и се Изговара Прст Гарда на Супер Остри Надвор од Кутијата, Долготрајни Ергономски Дизајниран за Лесно Повторно да се заостриле Произведени Од Комерцијален Dexsteel™ Челик Прибор за јадење 111015.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите