.

.

Neewer Светлина Стои 10 Нозете/3 Метри, Про Тешки Пролет Cushioned, Сите Метални Заклучување Јаки, Сет од 2 (Црна Заврши) со Носење Торби и Sandbags за Фото, Видео, Фотографија HTC Vive,

Neewer Светлина Стои 10 Нозете/3 Метри, Про Тешки Пролет Cushioned, Сите Метални Заклучување Јаки, Сет од 2

DEN 2831.76

Износ
Во продавницата.

10feet/3meters; Укината во 43.ПРОЛЕТ-CUSHIONED И ПРИЛАГОДЛИВИ СТОИ : Дизајниран со вграден-во баферот пролет, на 2 стои имаат голема флексибилност и силен отпор да падне, подобро да ја заштитите вашата светлина или друга опрема инсталиран на нив, и секој стојат можат да носат 10 килограми' максимално оптоварување; висината на два стои лесно може да се прилагоди по волја од Мин.7 инчи/111 сантиметри.Опис : Пролет Cushioned Светлина Stands With изградена-во баферот пролет, на две светлината стои многу солидна и може да носи 10 килограми.ШИРОКА ПРИМЕНА : 1/4inches завртка зголеми expandability и прилагодување на светлината стои, и можете да го одржите вашиот камера, топката главата, прстен светлина, студио светлина, телефон менгеме на него; Стојат може да се користи како позадина стојат, светлина стојат и може да се компатибилни со HTC VIVE; Со 2 трајни носење торби, тоа ќе биде полесен и удобен за носење на штандот никаде.Доаѓаат со две големи и трајни носи торба, тоа ќе биде многу полесно и поудобно да го носат овој штанд за полнење насекаде.На tripod застане е дизајниран со сите-метал ротари на вредноста и заклучување knob за лесно прилагодување и заклучување.Направени од издржлив најлон материјал.Ние сме посветени да нуди професионална премиум производи да фотографи, videographers, љубителите на музиката од целиот свет.Минимална Висина : 42.Овие професионални стои имаат црна вон-отсјај заврши, алуминиумска цевка изградба, лесни уште многу силна, цврста безбедност триаголен рамка, двојно цевка и не се лизга нозе.Црна вон-отсјај заврши, алуминиумска цевка изградба, лесни уште многу силна, цврста безбедност триаголен рамка, двојно цевка и не се лизга нозе.1/4inches завртката им овозможува тоа да го поддржуваат повеќето фотографија опрема, вклучувајќи ги и камера, топката главата, прстен светлина, студио светлина, телефонот се стега, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите