.

.

Надземни Камера Планината Стои со Слајд Железнички, Професионални Метал, за Создавање на Врвот-Надолу Видеа со dslr фото Видео Камера и iPhone

Надземни Камера Планината Стои со Слајд Железнички, Професионални Метал, за Создавање на Врвот-Надолу Видеа

DEN 2495.52

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви даде различни компоненти на производот и tools инсталацијата ќе го користите, така што ќе можете да инсталирате и користите производот веднаш по приемот на производот.Високо Квалитетен Материјал : Врвот надолу камера застане е сите метални материјали, Цврстата алуминиумска структура за Максимална Долговечност.Ако имате било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас, А нашиот професионален тим ќе ви одговори на време!.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви даде различни компоненти на производот и tools инсталацијата ќе го користите, така што ќе можете да инсталирате и користите производот веднаш по приемот на производот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите