.

.

Змија Камера Механичар Алатки Канализација Цевки за Откривање Уред 512HZ Цевка Инспекција Камера Приемник Цевка Локатор За Цевка Инспекција Инспекција Камери

Змија Камера Механичар Алатки Канализација Цевки за Откривање Уред 512HZ Цевка Инспекција Камера Приемник Цевка

DEN 14544.24

Износ
Во продавницата.

Примачот : приемникот има вграден индукција серпентина да добие магнетен сигнал од гасоводот, и серпентина генерира индуцирана струја за да се пресмета насока и позиција на предавателот.Постојат два начини на примање на : Далеку (забелешка : за 5М) и во Близина на (забелешка : за 1 метар).Потоа ја прилагодите чувствителноста knob, врв на чекање (максимум) или нула режим (минималните) за да се лоцира предавател.Примачот на Техничките Параметри:Приемник Фреквенција : 512 HZ.Потрошувачка на енергија :

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите