.

.

Indera Жените Warmwear Традиционалните Термички долна облека Панталона, Црна, 2X

Indera Жените Warmwear Традиционалните Термички долна облека Панталона, Црна, 2X

DEN 192.00

Износ
Во продавницата.

65% Памук, 35% Полиестер.Увезени.Машина За Миење. 5 мл, Вафли Поврзана Традиционалните Долго Џонс понуда познати, памук богата удобност.Rib манжетни за дополнителна заштита од студ, tagless етикета.Вафли џебови стапица и да се задржи телесната температура.Достапен во големини до 4 X.Номинална за ладна на многу ладно време и средни активност.Indera Традиционалните Вафли Долго Џонс нудат длабоко вкоренети, познати топлина.Вафли Поврзана ткаенина стапици и да се задржи телесната топлина во вафли џебови.Памук богата мешавина создава удобност додека полиестер нуди стабилност и комунални на облека.Најдобро се користи како база или првиот слој во ладна на многу студено време.Идеален за workwear, пешачење, кампување, lounging или било која друга апликација каде што повеќе слоеви се потребни.Ние се гордееме со нашиот квалитет, наследство, и вредност на нашите потрошувачи.Ние се вертикални, во кои ние дизајн, сплетам, се сече, и да се дистрибуираат од нашите два објекти лоцирани во Северна Каролина.Додека ние се шие и пакет во Мексико, ние извор повеќето од нашите суровини во југоисточниот регион на сад.Нашето чувство на гордост доаѓа од тоа да биде во можност да се вработуваат на локалните луѓе кои имаат стане повеќе како семејство.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите