.

.

Т TOOYFUL 2 парчиња BPA Free Заштитник Случај и Сина Pacifier Складирање Кутија

Т TOOYFUL 2 парчиња BPA Free Заштитник Случај и Сина Pacifier Складирање Кутија

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Компактна големина со рачка, преносни и погодно за на шетач.Преносни pacifier кутија за држење на бебето s pacifier и дома и патување.Направени на BPA Free PP материјал, безбедно да се користи и лесно се чистат.Се користи за да се заштити pacifiers, многу корисно за.Ја спречува бебе s pacifier од добивање валкани или изгубени.Опис : - Преносни pacifier кутија за држење на бебето s pacifier и дома и патување. - Го спречува бебе s pacifier од добивање валкани или изгубени. - Се користи за да се заштити pacifiers, многу корисно за . - Направени на BPA Free PP материјал, безбедно да се користи и лесно се чистат. - Компактна големина со рачка, преносни и погодно за на шетач.Спецификација : - Висина : 6.2 cm/2.44 инчен - Ширина : 6cm/2.36 inch Package Вклучува : 2 Парчиња pacifier box Note : ве Молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.(1cm=0.39 инчи)Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите