.

.

Medela Бавен Проток Шише Брадавиците со Широка База, 3 Pack, Бебе Новороденчињата Возраст 0-4 Месеци, Компатибилен со Сите Medela Мајчино Млеко Шишиња, Направен Без BPA

Medela Бавен Проток Шише Брадавиците со Широка База, 3 Pack, Бебе Новороденчињата Возраст 0-4 Месеци, Компатибилен

DEN 103.92

Износ
Во продавницата.

Бавен проток работи најдобро со новороденчињата 0-4 месеци.Може да се мијат во машина за миење садови, микро варен, варени или мијат со рака.Направени без BPA.Бавно и среден проток на располагање.Компатибилен со сите Medela мајчино млеко шишиња.Може да се користи само со широка база јаки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите