.

.

Мини Кристално Срце Brads за Занаети & Scrapbooking Сребро Brads 6mm Пакување од 50

Мини Кристално Срце Brads за Занаети & Scrapbooking Сребро Brads 6mm Пакување од 50

DEN 124.56

Износ
Во продавницата.

Мини Кристално Срце Brads За Занаети & Scrapbooking Сребро Brads 6mm Пакет од 50 години. Идеален за картичка проекти - Кристално Срце Центар Со Сребро Метална Подлога.Одлично за Карта во донесувањето Одлуки, Scrapbooking, Свадба Покани & Занаети.Среброто Метал Pin е Приближно 7mm долго.Сплит иглички хартија сврзувачки елементи.Мини Срцето Brads За Занаети & Scrapbooking Злато Со Розова Бисер Центар Brads 6mm Пакет од 50 години.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите