.

.

BOSAIYA JG Метал Бред Хартија сврзувачки елементи Scrapbooking Сплит Pin Brads DIY-Карта во донесувањето Одлуки Занаети T906 (Боја : E)

BOSAIYA JG Метал Бред Хартија сврзувачки елементи Scrapbooking Сплит Pin Brads DIY-Карта во донесувањето Одлуки

DEN 477.84

Износ
Во продавницата.

Материјал : Метал.Големина : 6-12mm/0.24-0.47 инч.Пакетот Вклучува : 1 Кутија Метал Brads.Лесен за употреба - Ѕиркаат дупка со притисни pin на хартија, а потоа го замени притисни за отпадоци со brads, големина на дупка ќе бидат соодветни.Поле на примена : овие хартија сврзувачки елементи се одличен избор за љубители на уметноста, не само што може да се примени за да се направи занаети, scrapbooks, картички, но исто така и место на фотографии, панделки или други предмети, може да се користи со Манила папки, документи и скрипти.Изработени од метал, scrapbooking хартија brads ќе ги задоволи вашите различни потреби за занаети и проекти.Опис : Посебен круг дизајниран мини brads со тркалезна глава и подели пиновите,која е издржлив.Практични и корисни алатки, одлична за scrapbooking, cardmaking, DIY занаети, датотеки, картичка фиксација, декорација, итн.Декоративни разубавувањето за хартија, занает.Лесен за употреба - Ѕиркаат дупка со притисни pin на хартија, а потоа го замени притисни за отпадоци со brads, големина на дупка ќе бидат соодветни.различни стилови за да изберете : тркалезна /цвет раководител ,кристално /рамно /сјај head Specification : Материјал : Metal Size : 6-12mm/0.24-0.47 inch Color : Multicolor Package Вклучува : 1 Кутија Метал Brads.

Параметрите на производот

Material:
Metal
Size:
6-12mm/0.24-0.47inch
Color:
Multicolor
Package Includes:
1 Box Metal Brads :

Им се допаѓа и на купувачите