.

.

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за LG Q6/ Q6 Плус - Сите што Ви Треба Е за Кафе

AMZER Тенок Дизајнер на рачно изработени Печатени Тешко Школка Случај Задниот Поклопец за LG Q6/ Q6 Плус -

DEN 358.80

Износ
Во продавницата.

Дизајнер Случај за LG Q6, LG Q6 Плус е направен за конечна одговара за максимална заштита.Тенок заштитен случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот LG Q6, LG Q6 Плус.Shockproof Задниот Поклопец за вашиот LG Q6, LG Q6 Plus ultra light уште ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.LG Q6, LG Q6 Плус Тенок Заштитен Случај е Ултра тенок случај го штити вашиот уред од секојдневниот носат и солза.LG Q6, LG Q6 Плус Заштитник Случај со покрена рамки штити екран и камера од директно влијание и кога лежи со лицето надолу на маса или на табла.Персонализирајте го вашиот LG Q6, LG Q6 Плус, додека да го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој Дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата LG Q6, LG Q6 Плус со Дизајнер Случај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите