.

.

SHUNDA Случај за Realme C12, Ултра Тенок Мека TPU Силикони Мат Shockproof Браник Покритие за Realme C12 6.5 - Кафеава

SHUNDA Случај за Realme C12, Ултра Тенок Мека TPU Силикони Мат Shockproof Браник Покритие за Realme C12 6.5

DEN 287.52

Износ
Во продавницата.

Само компатибилни со Realme C12. Високо-квалитетна мека TPU материјал, добра допир, и потпора.Полна боја изглед, Мат текстура овозможува Не се лизга својства.Тенок одговара и лесен случај дизајн кој додава минимален дел на вашиот телефон.Шок апсорпција,анти-нула анти-отпечаток, го заштитите вашиот телефон од капки и шокови.Материјал : TPU материјал, мек, флексибилен, еколошки friendly Weight : На случај е направен светлина и тенок, обезбедување на вас една рака-користете удобност и џеб-friendly convenience Precise засечување : Пристап до сите контроли и карактеристики; Совршен cutouts за звучници, камера, и други ports Features : Заштитете го вашиот телефон од шокови, штета, прашина и нечистотија;Внимание : 1 x Phone Случај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите