.

.

Гаража-Pro Предниот Браник Покритие за МИЦУБИШИ LANCER 2008-2015 се Подготвуваат Спи Тип - CAPA

Гаража-Pro Предниот Браник Покритие за МИЦУБИШИ LANCER 2008-2015 се Подготвуваат Спи Тип - CAPA

DEN 671.76

Износ
Во продавницата.

БЕСПЛАТНИ 1-година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на Гаража-Pro предмети купени преку АВТО ДЕЛОВИ ГИГАНТ Продавница.Висок квалитет, Директно Одговара OE Замена Браник Маска од Гаража-Про.CAPA Уверение, Пластични, се Подготвуваат.Без паркинг помош сензор дупки, Без табличка обезбедување, Без да се забавува кука дупка, Со магла светлина дупки.Без воздух браната обезбедување.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите