.

.

Westin Автомобилски Производи 58-61035 Текстура Црна Браник, 1 Пакет

Westin Автомобилски Производи 58-61035 Текстура Црна Браник, 1 Пакет

DEN 2028.00

Износ
Во продавницата.

Тундра 2014-2018. Пакетот Вклучува : Браник, монтажа заграда, хардвер и инсталирате лист.Монтирање на комплет вклучени.Направени од 14 мерач челик.Интегрирани bolton LED светло месеци до два единечни или еден двоен ред 30" LED Лента.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите