.

.

ПРЕТХОДНИЦА Нерѓосувачки Челик Двоен Слој Задниот Браник Guard | Компатибилен со 06-18 Toyota RAV4 Исклучува TRD Модели

ПРЕТХОДНИЦА Нерѓосувачки Челик Двоен Слој Задниот Браник Guard | Компатибилен со 06-18 Toyota RAV4 Исклучува

DEN 2541.84

Износ
Во продавницата.

Огледало-полиран хром финиш.СОВРШЕН ИЗБОР : Ова двојно цевка задниот браник guard е дизајнирана за да им обезбеди на крајната во браник заштита.КОМПАТИБИЛНОСТ : Совршен Fitment Гарантира Претходница VGRBG-1037-1115 SS Задниот Браник Guard Двоен Слој Задниот Браник Guard Компатибилен со 2006-2018 Toyota RAV4 Исклучува TRD модели.Тој е дизајниран да ја задржите вашиот автомобил безбедно ден во ден и надвор со стил.Ако сте во потрага за bolder се погледне за вашето возило, а потоа Претходница е одговор!Сите Претходница браник чувари се направени од врвен квалитет T304-одделение од нерѓосувачки челик или црн прав обложен челик кој не само што ќе се зголеми вашето возило изглед, но исто така да се обезбеди заштита од елементи секогаш кога ќе одите надвор и за.Овие браник барови додава стил и тежина на автомобилот, јасно дека ќе застане на своите земјата и заштита на вашиот автомобил од возење со текот на груб терен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите