.

.

Adonai Хардвер Дизајнер Месинг Прозорец Кабината Кука (9.70)

Adonai Хардвер Дизајнер Месинг Прозорец Кабината Кука (9.70)

DEN 960.00

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Обезбедени како две парчиња со Појавување на Завртки.Направени од Цврст Месинг & Бродови во 7-10 работни дена.Заврши Прикажани = Полски Лакирани.Целокупната Димензии = 9.70".Исто така достапни во 12 различни бои односно, Антички Месинг, Антички Бранеа Никел, Антички Бакар, Темно Бронзена, полски Лакирани, Сатен Никел, Сатен Месинг, Полиран Никел, Мат Хром, Полиран Хром, Црна Прав Обложени & Црн Никел.На кука дека сте биле во потрага за е тука.Тоа е совршен димензија на 9.70" и функционалноста сте биле во потрага за.Знаете дека треба кука кога имате windows да се обезбеди.На кука може да биде дека еден елемент што го комплетира изгледот на вашиот windows.Кабината кука е дадена најголема прецизност и стил да се направи вашата оркестарот достоен за пофалби.На јадицата се направени од цврст месинг и доаѓа во различни patinas да одговара на вашиот ентериер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите