.

.

Adonai Хардвер 10.70, Дувачкиот Прозорец Casement Престој (полски Лакирани) (Приложена како 2 Парчиња по Пакет)

Adonai Хардвер 10.70, Дувачкиот Прозорец Casement Престој (полски Лакирани) (Приложена како 2 Парчиња по Пакет)

DEN 1080.00

Износ
Во продавницата.

Обезбедени како две парчиња со Појавување на Завртки.Обезбедени како две парчиња со Појавување на Завртки.Направени од Цврст Месинг & Бродови во 7-10 работни дена.Заврши Прикажани = Полски Лакирани.Целокупната Димензии = 10.70".Исто така достапни во 12 различни бои односно, Антички Месинг, Антички Бранеа Никел, Антички Бакар, Темно Бронзена, полски Лакирани, Сатен Никел, Сатен Месинг, Полиран Никел, Мат Хром, Полиран Хром, Црна Прав Обложени & Црн Никел.Вкупната димензија на casement престој е 10.7", која може да биде идеална големина за вашиот windows.Важно е да го додадете овој додаток со вашиот windows да го задржи својот сјај жив.Тешки ветрови нема да им наштети на windows кога ќе се обезбедени од нив со овој престој.Сјај на престој останува ист и не треба да се одржува тоа многу.Различни patinas кои се на располагање за овој престој се направи можете да изберете еден кој оди со вашиот декор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите