.

.

uxcell Нерѓосувачки Челик 201 Пролет Натоварено се Подготви за да се Префрлате Latch Фаќа Hasp со Заклучување Дупка, Pack 4 (118.5 mm / 4.67 Должина)

uxcell Нерѓосувачки Челик 201 Пролет Натоварено се Подготви за да се Префрлате Latch Фаќа Hasp со Заклучување

DEN 323.76

Износ
Во продавницата.

[МАТЕРИЈАЛ] - Изработени од нерѓосувачки челик 201, носат-отпорен и издржлив да ја користите. [SIZE] - 4.67" (118.5 mm) вкупна должина, 1.38" (35mm) широк, 2.76" (70mm) арм должина, 0.2" (5mm) монтажа дупка со дијаметар. [ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ] - Висока јачина фати и штрајк.Натоварени со одлична напнатост и се повлече до способност. [ПРИМЕНА] - Мали за да се префрлате latch работи совршено за лента со алатки, фиока, предметите, градите, дрво вратата. [ПАКЕТ СОДРЖИНА] - 4 x Пролет Toggle Брави (монтажа завртки не се вклучени).нерѓосувачки челик 201 материјал, издржлив да ја користите.Натоварени со одлична напнатост и се повлече до способност.Висока јачина фати и штрајк.Со компактна големина и лесен за употреба.Тоа е навистина одлична алатка за дом, канцеларија, продавница и така натаму.Спецификација : Материјал : 201 Нерѓосувачки Steel Finish : Вибрации Polishing Total Големина : 118.5 x 35mm / 4.67 x 1.38 инчен (L*W)Главни Големината на Телото : 65 x 24mm / 2.56 x 0.94 инчен (L*W)Арм Должина : 70mm / 2.76 inch Body Планината Дупка со Дијаметар : 5mm / 0.2 инчи Пакет Содржина : 4 x Пролет Toggle Брави Известување за Изборот на Нерѓосувачки Челик Тип?Нерѓосувачки челик не е апсолутно rustless.Тоа е само рѓа-доказ во соодветна состојба.* За внатрешна декорација или мебел, 201 од не ' рѓосувачки челик или 304 (SUS201, SUS 304) може да се користи.Но, Тип 201 само треба да се чува во сува состојба.* За надворешна состојба со загаден воздух, во екстремно влажна околина, или некаде со солена пареа, како од страна на море или базен, Вид 316 или 316 L не треба да се применуваат.* За да го носат голем товар, јаглероден челик е добар избор.Својот крај може да биде Цинк позлата или со боја на кожата, различна во услови на животната средина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите