.

.

Никел Позлатен Мал Печат Кабинет Latch - Антички Репродукција Овална Пак Latch | BI-15AN (1)

Никел Позлатен Мал Печат Кабинет Latch - Антички Репродукција Овална Пак Latch | BI-15AN (1)

DEN 286.80

Износ
Во продавницата.

На оваа репродукција latch е направен од печат никел позлатен челик.Вкупната големина : 1 3/4" Висок 1 3/4" Широк Фати ширина : 1/2".Пакетот содржи еден latch, еден фати и шест монтажа завртки.На latch хардвер може да се користи за да се заштити вашиот кабинет или шкафот врати од отворањето.Античкиот стил брави се убав за враќање на стариот мебел или изградба на нови проекти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите