.

.

Гума Brayer, Висок Квалитет на Гума Brayer Ролери, Едноставна за Сликарство Печатење

Гума Brayer, Висок Квалитет на Гума Brayer Ролери, Едноставна за Сликарство Печатење

DEN 772.80

Износ
Во продавницата.

Оваа ролери четка е многу корисна вештина алатка за сликарството или печатење или печат.Како добар сликарство алатка, кој е способен за сликарство голема површина многу брзо.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и да ја користите.Едноставна структура со nonslip рачка, лесен за контрола и лесен за ракување.Тоа е добро во ширење мастило или маслени бои, или лепилото рамномерно на површината.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и да ја користите.Оваа ролери четка е многу корисна вештина алатка за сликарството или печатење или печат.Тоа е добро во ширење мастило или маслени бои, или лепилото рамномерно на површината.Како добар сликарство алатка, кој е способен за сликарство голема површина многу брзо.Едноставна структура со nonslip рачка, лесен за контрола и лесен за ракување.

Параметрите на производот

Item Type:
Art Roller Brush
Color:
As Pictures Shown
Material:
Rubber roller, plastic handle, metal clip
Length:
Approx. 15 cm / 5.9 inch
Handle Length:
Approx. 13 cm / 5.1 inch
Package List:
1 * Rubber Roller Brush :

Им се допаѓа и на купувачите