.

.

Порт Производи Мажите е Лице Заштеда Избричат Формула за Чувствителна Кожа

Порт Производи Мажите е Лице Заштеда Избричат Формула за Чувствителна Кожа

DEN 528.00

Износ
Во продавницата.

Наградуваниот ФОРМУЛА : 2017 Мажите Фитнес Списание Чешлање Награда за Победникот.ЗАТВОРЕТЕ ги ИЗБРИЧАТ ЗА ЧУВСТВИТЕЛНА КОЖА : масло од Кокос обезбедува путер текстура за да се намали површинскиот напон за најблиските и повеќето удобно избричат.МИНИМИЗИРА ИРИТАЦИЈА, ЖИЛЕТ ИСПАКНАТИНИ & INGROWN КОСИТЕ : Кајсија јадрото на нафта обезбедува поправка на оштетена кожа и негување на масло од авокадо replenishes влага. 2-ВО-1 ПО-ИЗБРИЧАТ ПОПРАВКА : Врба кората и алое вера обезбеди анти-воспалителни својства, кои и двете се смири и хидрат кожата.РАЗВИЕН СО ИНТЕГРИТЕТ : Произведен во Јужна Калифорнија, без синтетички мириси, багрила или phthalates.Именуван за еден од Мажите Весник е "10 Најдобри Бричење Креми" и 2017 Чешлање Награда Победникот од Мажите Фитнес списание.Пристаништето Производи Лицето за Заштеда на Избричат Формула е висока вискозност, ултра концентриран крем наменет за сите типови на кожа, вклучувајќи ги и чувствителна кожа.Кокосово масло помага да се обезбеди непречено планирам.Масло од авокадо и кајсија јадрото на нафта обезбеди влага.Екстракт од врба кората и алое вера се смири и да се смири иритација.Invigorating природна арома со етерични масла од нане, бергамот и лаванда.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите