.

.

Hurley Мажите Бричење Крем - Омекнува и Хидрира со Екстракт од Алое и Витамин Е, Големина 6oz (2-pack), Сандаловина

Hurley Мажите Бричење Крем - Омекнува и Хидрира со Екстракт од Алое и Витамин Е, Големина 6oz (2-pack), Сандаловина

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Одржување на вашата кожа изглед и чувство здрави во текот на целиот ден.Од море до градот, останете свежи и изгледа вашиот најдобар.Формула : Формулиран со Екстракт од Алое и Витамин Е, оваа бричење крем им помага на заштита на чувствителната кожа против жилет горат и бричење иритација.Стил, скејт, сурфање, стил повторно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите