.

.

Чешлање Салон На Shavior Aftershave за Мажите и Жените, 3 Oz (3 Pack Вредност утврдена) - Ефективна Жилет се Судрат и Ingrown на Косата Третман за Лице, Нозете, Underarm, Бикини Зона - Преми

Чешлање Салон На Shavior Aftershave за Мажите и Жените, 3 Oz (3 Pack Вредност утврдена) - Ефективна Жилет се

DEN 1656.00

Износ
Во продавницата.

Тоа може да се користи од страна на мажите додека бричење лицето коса или manscaping, и може да се користи од страна на жените после бричење на нозете или underarms!Оваа жилет судрат aftershave решение може да се користи помеѓу бричење да се борат против постојните ingrown косите и испакнатините - значи дека секогаш имаат удобно бричење искуство!.БОРБАТА ПОСТОЈНИТЕ ИРИТАЦИЈА : Со својата уникатна комбинација на ефективни состојки, овој ingrown коса решение и бикини испакнатини третман за жените exfoliates мртвите и сува кожа.Тоа вклучува exfoliating Glycolic Киселина, смирувачки Алантоин и Камилица, и анти-воспалителни Bisabolol, па кожата е мазна и здрава.Моќен бричење решение дека е наменета за спречување и лекување на бричење иритација, црвенило, испакнатини и ingrown коса.Направени во САД, нашите ingrown коса серум нема parabens, сулфати или масло.Искуство на смирување, удобно, иритација-слободен отсекува со Shavior.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите