.

.

Baoblaze 20pcs 1:50 Скала Шарени Фигури, Модел Возови Сценографијата S ХО О Мерач на Плажа Луѓето за Минијатурни Сцени, Diorama Додатоци

Baoblaze 20pcs 1:50 Скала Шарени Фигури, Модел Возови Сценографијата S ХО О Мерач на Плажа Луѓето за Минијатурни

DEN 215.52

Износ
Во продавницата.

1 : 50 Модел Плажа Толпата Бројки О Скала.Правење на домашен табела декорација со овие модел. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : Пластика.ХО Скала Луѓе Фигури.Опис : - 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на - Плажа Толпата О Размер 1 : 50 Насликани Мини Бројки Модел DIY Scenry Додатоци. - Изработка на домашен табела декорација со овие модел. - Материјал : Plastic Size Табела : 1/50 : H : 3.5 cm/1.37 inch Package Вклучува : Пакет од 20 Луѓе Бројки Модел 1/50 We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите