.

.

Piko Железничката Модел Трансформатор.

Piko Железничката Модел Трансформатор.

DEN 1031.76

Износ
Во продавницата.

79634. UNDECORATED Карактеристики Openable врати Мазни страни за лесна апликација на вашиот сопствен украси Одговара на било PIKO сад автомобили, Купишта со било PIKO контејнери Направени во Германија G Скала ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите