.

.

SHENYI Лабораториски Материјали Коси Песок Инка,К. Г. на Отворањето=50mm,Заеднички 19/22,Стакло Конус Инка Инка,Триаголник Песок Core Филтер Кертриџ (Капацитет : Песок Одбор G

SHENYI Лабораториски Материјали Коси Песок Инка,К. Г. на Отворањето=50mm,Заеднички 19/22,Стакло Конус Инка

DEN 2583.12

Износ
Во продавницата.

Сигурен Квалитет, Силни и Издржливи Лабораториска Опрема што се Користи во Училиштата, Професионални Структури, и во Лаборатории.Класификација : Колба.Број на модел : Коси песок инка 50mm 19/22. Напомена : ве Молиме да Обрнете Внимание на Безбедноста при Користење на Лабораториска Опрема за Научни Експерименти.Ние, Исто Така, Имаат И Други Стручни, Научни Лабораториски Производи.ако е Потребно, ве Молиме Слободно Контактирајте со Нас!Коси песок инка,К. Г. на Отворањето=50mm,Заеднички 19/22,Стакло конус инка инка,Триаголник песок core филтер cartridge Material :Borosilicate Glass Regular ѕид thickness Color : Clear[Гаранција] Ако Примите Штета, ве Молиме Контактирајте со Нас Веднаш.Ние Ќе Го Реши Тоа, Додека Ние Сме Задоволни.Ние ги доставуваме сите видови лабораториски стакло и лабораториска опрема.Добредојдовте на нашата продавница!Ние сме чесни и точни продавачот.Сите слики се на вистински производи.Ве молам само обид со доверба!Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ви благодариме!!Контакт со нас : ве Молам, само нас контакт без двоумење преку е-маил порака систем ако имате било какви прашања во врска со предмети што ги интересира.Ние ќе биде многу мило да ви помогне.Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки ПОБРЗО.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите