.

.

(25) 6 BUNGEE Кабелот Tarp Bungee Вратоврска Надолу Рака Bungi Крошна Ремени

(25) 6 BUNGEE Кабелот Tarp Bungee Вратоврска Надолу Рака Bungi Крошна Ремени

DEN 888.00

Износ
Во продавницата.

25 PC 6" Bungee Кабелот Tarp Bungee Вратоврска Надолу Рака Крошна Рака Одличен квалитет. 6" bungees, совршен за canopies, tarps, нијанси и други значења.Може да се користи за многу апликации.Како што се обезбедување на tarps, вреќи за спиење, обезбедување на предмети за домаќинството, обезбедување на автомобилската предмети, за пловењето, кампување, влечни, фарма, продавница, итн ВКЛУЧУВА : 25pc.bungee кабелот. 6" Долго bungees.Превозот Информации : пакет ќе биде прегледан пред превозот.Заштитна амбалажа материјал ќе биде додадена во вашиот пакет, ако ние предмет може да бидат оштетени лесно во транзит.Ве молиме овозможи 1-2 работни дена ракување со времето за обработка на плаќање и испорака.Следење на броеви ќе биде достапна во рок од 24 часа, освен време на викендите и празниците.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите