.

.

Скршени Пети Обвива 8 Компјутери/Пакет Ткаенина Пети Треска Пети Cushioned Завои Прст Заштитници Straightener Сепаратори

Скршени Пети Обвива 8 Компјутери/Пакет Ткаенина Пети Треска Пети Cushioned Завои Прст Заштитници Straightener

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Идеален за средината прсти и лејди големи прсти, не за pinky пети.Латекс Пена поставата заврши овозможува амортизирање & заштита на прсти, алергија на Латекс лице се користи со претпазливост.Може да се намали пети големина.Обновливи & Перат.Даде утеха на целиот ден, долго.DYKOOK 8 Парчиња Скршено Пети Обвива За Вашиот Средината Прсти 1.Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат. 2.cushioned ткаенина, тоа е мека и удобна. 3.Straightens и стабилизира пети&прст во текот на лекувањето 4.Cushioned заврши штити пети&прст додека помагање на тоа да се лекува 5.Не се лизга ткаенина е лесно да се обезбедат, чистат, и повторна употреба Удобно кога носат со чевли Погодни: 1.Работа 2.Јога 3.Спиење 4.Running How да се користат : 1. Вметнете пети во првиот прстен на пети треска 2. Заврши врвка за околу соседните пети/прст 3. Се прилагоди на стегање ќе се чувствуваат удобно 4. Едната страна на Лепенка лента е нежно притискање на ткаенина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите