.

.

mtwml Универзална Шетач Вреќа за Спиење Бебе Footmuff Потоплите за Pushchairs Водоотпорен, Windproof

mtwml Универзална Шетач Вреќа за Спиење Бебе Footmuff Потоплите за Pushchairs Водоотпорен, Windproof

DEN 1439.76

Износ
Во продавницата.

MTWML Шетач Footmuff - Кадифен, руно внатрешни работи обезбедува значителни топлина против елементи,да обезбеди вашиот малку една дополнителна топлина и удобност и заштита од ветер, дожд и снег.Се вклопува во речиси секој Pram, Pushchair, Носат Cot, Шетач и столче.Windproof, водоотпорен,меки и топли, Да се задржи бебето нога или нозе пријатна и безбедна сите зимски долго.Лесно да се чисти, машински перат, одржување на вашиот pram чисти и hygie.Со засилен подигнат слотови за да овозможи лесно провира за 5-точка темперамент.Погоден за 0-12 месец стариот бебе.MTWML Универзална Шетач Вреќа за Спиење Бебе Footmuff Торба за Pushchairs Водоотпорен, Windproof - Во внатрешноста на оваа footmuff е мека и удобна, и материјал е дебела, водоотпорен и правец на докажување.Топло бебето и да го заштити вашето дете од студот правец&времето. - На footmuff исто така, може да се користи во вреќи за спиење и колички лагер.И тоа може да се користи со безбедносен појас во 3 точка и 5 точка за да ја заштити безбедноста на бебето. - Можете лесно може да се свитка оваа footmuff во вашиот ранец, па тоа е, исто така, погодна за активности на отворено, кампување, патување, и како вреќа за спиење за деца.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите