.

.

Куче столче со Напред & Назад Заштита - Куче Бустер Седиште со 2 Leashes за Куче Подигнат со Ремени - Куче Кревет Милениче столче со Превозникот Рачки

Куче столче со Напред & Назад Заштита - Куче Бустер Седиште со 2 Leashes за Куче Подигнат со Ремени - Куче

DEN 1823.76

Износ
Во продавницата.

Отварање на врвот да го прави вашиот кожен пријатели удобно дише.Лесна монтажа и инсталација.го носат ремени на двете страни, исто така може да се носи на плеќи.Оваа миленици столче носи кошница направен од висок квалитет на ткаенина, многу силни, цврсти и издржливи.Еластична безбедна ремени ремени поправи седиштето на цврсто и стабилно за да го спречи лизгање во автомобил и одговара за повеќето автомобили.Погоден за мали кучиња, мачки и други домашни миленици помалку од 7kg да ги држи безбедно и звук додека возите.Опис : - Ова миленици столче носи кошница направен од висок квалитет на ткаенина, многу силни, цврсти и издржливи. - Погоден за мали кучиња, мачки и други домашни миленици помалку од 7kg да ги држи безбедно и звук додека возите. - Отварање на врвот да го прави вашиот кожен пријатели удобно дише. - Лесна монтажа и инсталација.го носат ремени на двете страни, исто така може да се носи на плеќи. - Еластична безбедна ремени ремени поправи седиштето на цврсто и стабилно за да го спречи лизгање во автомобил и одговара за повеќето автомобили.Спецификација : - Материјал : Крпа Големина : 55x52x33cm/21.7x20.5x13inch Package Вклучува : 1 Парче Миленици Автомобил Seat Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Параметрите на производот

- Material:
Cloth
- Size:
55x52x33cm/21.7x20.5x13inch
Package Includes:
1 Piece Pets Car Seat :
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-3mm differences due to manual measurement. :

Им се допаѓа и на купувачите