.

.

Lzww Куче Бустер Седиште, Печатени Милениче столче Мачка во Кревет, Симпатична Мачка Гнездо за Автомобил Конзола Автомобил на Предните, Лесно да го Инсталирате Прено

Lzww Куче Бустер Седиште, Печатени Милениче столче Мачка во Кревет, Симпатична Мачка Гнездо за Автомобил Конзола

DEN 1439.76

Износ
Во продавницата.

Ве молиме имајте предвид дека растојанието помеѓу две места треба да биде повеќе отколку за 19cm/7.Тоа може да биде укината стан, кога не е во употреба.48 во (повеќето автомобили може да го направи тоа)Спецификација : Материјал : ПП памук пополнување + предиво-обоена/печатени fabric Style : polka точки, stripes Size : околу 44*22*24cm/17. ❤Лесно да се Инсталира : Лесно да се инсталира и расклопување.Пренослив и перат дизајн може ефикасно да се заштити домашно милениче здравје и се даде на домашно милениче чиста дома.

Параметрите на производот

Material:
 PP cotton filling + yarn-dyed/printed fabric
Style:
 polka dots, stripes
Size:
 about 44*22*24cm/17.32*8.66*9.45in
Packing List:
 
1*Pet Nest Pad :
Note:
 
Please allow slight tolerances in size due to manual measurement, and lighting in photography may result in difference in color than it is in real life.  :

Им се допаѓа и на купувачите