.

.

Britax Highpoint 2-Фаза Појас-Позиционирање Бустер столче, Mulberry - Highback и Backless Седиште

Britax Highpoint 2-Фаза Појас-Позиционирање Бустер столче, Mulberry - Highback и Backless Седиште

DEN 4079.76

Износ
Во продавницата.

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 2-во-1 : highpoint појас-позиционирање висока назад бустер столче лесно coverts на backless бустер да се задржи вашето дете побезбедно, подолго.Одговара : 40 - 120 килограми и до 63 инчен висина.Голема дете удобност : Кадифен пена соочи и вграден во рака почива.Возење со стил : Бања слободно-инспириран ткаенина изгледа одлично во секое возило.Опкружен со безбедноста : 3 слоеви од страна влијание заштита вклучуваат и надворешни перници, енергија-апсорбирање на школка & пена-наредени потпирачи за глава.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите