.

.

Diono Cambria 2 Latch, 2-во-1 Појас за Позиционирање Бустер Седиште со XL Простор и Простор да Расте, Сина

Diono Cambria 2 Latch, 2-во-1 Појас за Позиционирање Бустер Седиште со XL Простор и Простор да Расте, Сина

DEN 2399.76

Износ
Во продавницата.

Новите надградби : да се чува на вашето дете сигурна и удобно во високо опавче или backless бустер со подобрени материјали и лесно се отстрани опфаќа - Машина за миење и сува.Xl бустер со соба за да расте : чувајте ги вашите детето безбедно и удобно со висок назад бустер седиштето на владата сега и до 120 lb/ 54 килограми.Широк бустер со ергономски contoured седиште спречува лизгање и има Екстра должина за подобра нога поддршка.Лесни & ПРЕНОСНИ : Овој лесен дизајн го прави овој висок назад бустер во секој режим на лесно да се префрлувате помеѓу возилата. 2 Седишта во 1 : лесно се претвора во backless бустер седиште, со широк contoured седиште база и две стигнале купот на сопствениците. 6 потпирачи за глава позиции : лесно една страна прилагодување обезбедува до 6,5" Во висина да расте со вашето дете.Крајната безбедност и заштита за вашето дете удобност.Стил : 2020 Година | Боја : Сина.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите