.

.

ZUOS ZF202 НА Парови на Двојно Раце Сметководствена Стеги(0-50мм) £ 450

ZUOS ZF202 НА Парови на Двојно Раце Сметководствена Стеги(0-50мм) £ 450

DEN 4056.00

Износ
Во продавницата.

Направи го Носат Тешки Работи Полесно : Оваа корисна носат уредот е одличен за кревање и пренесување на материјали, како стакло,плочка, пластика, метал, камени плочи и др.Може да се користи за непречено и нерамни површини.Контрола опсег : 0-1 носители.97 инчен / (0-50mm) Подигање на капацитетот на сет : 275lbs.Димензии : 8 1/2" x 4 3/4" x7 7/8".Корисни : Ова е многу корисна алатка.Одличен за кревање и пренесување на материјали, како стакло,плочка, пластика, метал, камени плочи и др.Предност : Тоа може да се користи за непречено и нерамни површини.Бројот на Елементи : 2. ZUOS е бренд кои се специјализирани во сите видови на Стакло сметководствена tools.Еден Раце Носат Прстиња (Пар) Овие се целосно вулканизирана гума, влошки кои дополнителна контрола и да се спречи оштетување на вашиот materials.By елиминирање на употребата на мотокар камион, сметководствената стеги ви помогне да работат поефикасно на помали работни места.Овие можат да се користат самостојно или во комбинација со други парови да се движи мали или големи парчиња со леснотија.Кога висок квалитет е задолжително овие единствен раце сметководствена стеги може да се користи за подигање и носење на камени плочи или листови од стакло.Ова е за 2 од овие стеги - што значи стегач за секоја од двајца луѓе се движат со плоча!Спецификации : Контрола спектар : 0" - 1.97" Димензии : 8 1/2" x 4 3/4" 7 7/8"Нето тежина : 3.3 lbs секој clamp Lifting капацитет на сет : 220lbs Package Вклучува : 2 x Двојно Раце Носат Clamps1 x Прирачник Instruction Warranty This гаранцијата важи за 12 месеци.Ако се јавуваат проблеми поради материјалните недостатоци или неправилна монтажа, тоа ќе биде заменет бесплатно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите