.

.

Спортски Камера, Бавно Движење Снимање Подводно Снимање Водоотпорен видео камера Преземање на Слики Брзо за Снимање(Розева)

Спортски Камера, Бавно Движење Снимање Подводно Снимање Водоотпорен видео камера Преземање на Слики Брзо за

DEN 832.80

Износ
Во продавницата.

При управување со камера медиумите, тоа може да биде брзо се симне и зачувани во телефонот, и тоа е исто така лесно да го избришете и преглед на фотографии. 【WIDLY АПЛИКАЦИЈА】C100 е погодна за различни сцени, како што се трчање, патуваат, велосипедизам, нуркање, скијање, сурфање, и дома и затворен, и може да бидат заменети со различни додатоци.Камера за видео записи можат да се игра онлајн без симнување.Овој производ е опремен со водоотпорен случај, кој може да се преземат за подводни и е водоотпорен за околу 30m / 32. Со моќна камера контролна функција во реално време преглед камера слика функција, лесно да се работи, може брзо да се постави на различни параметри за камерата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите