.

.

Bapmic 058905161B PC345 Camshaft Позиција Сензор за Фолксваген Буба Голф Passat Phaeton Touareg Audi A4 A6 A8 S4 ТТ

Bapmic 058905161B PC345 Camshaft Позиција Сензор за Фолксваген Буба Голф Passat Phaeton Touareg Audi A4 A6

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

За Фолксваген Буба Голф Passat Phaeton Touareg.За A4 A4 Quattro A6 A6 Quattro A8 A8 Quattro S4 TT TT Quattro Allroad Quattro S8 S6 RS6. Подобрување На Performanc.Лесна Инсталација.Висока Сигурност.Совршен Натпревар за Оригиналниот Автомобил.Ве молиме потврдете Fitment или Апликација.Замена на ОЕМ ( Original Equipment Дел) Број : 058905161 B, 058 905 161 Б. Другиот Дел Број : 5 S1216, S10059, 180-0424, PC345, 5 S1216, 907-711. Bapmic е Бренд на Замена на Резервни Авто Делови.Како Дистрибутер и Сервис Провајдер на Авто Делови, Широк Спектар Производи од Шасија & Суспензија, Мотор Компоненти, Автоматски Пренос Делови и Електрични Делови.Bapmic Ќе се Прават постојани Напори да се Обезбеди Висок Квалитет на Производи и Услуги на Нашите Клиенти.Спецификација : Ова Не е Вистински Авто Дел .Ова е Резервни Дел Произведени од страна Bapmic, го Надминува Оригиналниот Дизајн, и Носи 12 Месец Warranty Please Употреба VIN да се Добие Оригиналниот Дел (OE) Бр.за да Бидете Сигурни дека Ова е Вистинскиот Дел за Вашето Возило.OE Број Предвидени во Овој Листата е 100% Точни Ако се двоумите, ве Молиме да Ни ги Испратите Вашите VIN, Ние Ќе ги Провери тоа за Вас.Plz Бидете Сигурни Делови Купи Тука се ПРАВОТО Parts Warranty : Овој предмет е покриен со нашите 12 месеци неограничен километражата гаранција. 1 - 3 Месеци 100% Наплата или Замена 4 - 12 Месеци За 90%-10% Надоместок Над 12 Месеци Не наплата Пакет се Вклучени : 1 x Camshaft Позиција Сензор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите